Среда, 20/02/2019, 19:37
Приветствую Вас Гость | RSS

                             Энергодарская

 ООШ №2

Меню сайта
Регистрация/Вход
Логин:
Пароль:
Наш опрос
Оценка сайта?
Всего ответов: 681
Статистика
Погода

Отчёт директора школы за 2012-2013 у.г.

Звіт директора ЕЗОШ №2 перед громадськістю за 2012-2013 навчальний рік

        04 червня 2013 року у актовій  залі школи і відбувся звіт директора школи перед педагогічним колективом та громадськістю. На звіті були присутні батьки, вчителі, учні, члени Ради школи та головний спеціаліст відділу шкіл та позашкільних навчальних закладів Монько Н.Д.
       Директор школи Леонід Михайлович Воробйов звітував про діяльність школи за 2012-2013 навчальний рік, розповів про стратегію роботи школи по створенню позитивного іміджу, дав оцінку діяльності школи у проектах, ознайомив громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та МАН, звітувався про роботу школи у міжнародних проектах та екологічних акціях, також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

      В звіті відображено:

1.          Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.

2.      Виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу).

3.           Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.

4.          Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.

5.          Ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи.

6.          Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.

7.          Вжиті заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.

8.          Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників:

-         забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників;

-         дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;

-         надання соціальної підтримки та допомоги дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей;

-         моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення;

-         дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;

-         стан дитячого травматизму.

  9.     Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.

10.             Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу.

11.      Реагування керівника на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, Радою, батьками, представниками органів громадського самоврядування.

       У обговоренні взяли участь батьки, педагоги та учні. Із оцінкою діяльності директора школи та навчального закладу виступили: голова Ради школи  Паукова Т.А., представник батьківського комітету 7-Б класу, Тарапата В.Е. (представник батьківського комітету 1-А клас).
       Поділилися досягненнями школи та впровадженням в освітню діяльність інновацій, дали оцінку роботи директора школи: вчитель російської мови та літератури Матвєєва В.В., вчитель англійської мови Ленчовська М.В, вчитель обслуговуючої праці Родіонова Н.М.  та  вчитель  початкової  школи Литвин О.М.

       Від учнів виступили – Президент школи, учениця 9-Б класу Павлова Дар’я, від випускників – Бочкарьов Михайло, учень 11-Б класу.

       На завершення  директор школи  Воробйов Л.М. сказав щирі слова подяки всім тим, хто допомагав навчальному закладу:

-         виконавчому комітету Енергодарської міської ради;

-         управлінню освіти і науки Енергодарської міської ради в особі начальника управління освіти і науки  Плахотної  Т.А.;

-         педагогічному колективу;

-         батьківському колективу;

-         щедрим спонсорам та меценатам.

      Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

      Після  закінчення  обговорення  відбулося  таємне  голосування  про оцінку  діяльності  школи  за  2012-2013 навчальний рік. У ньому взяло участь 96 осіб. Лічильна комісія підрахувала кількість поданих голосів та склала протокол за підсумками директор школи Воробйов Л.М. більшістю голосів отримав оцінку – задовільно з матеріальним заохоченням.
      Захід пройшов у дружній, діловій та позитивній атмосфері.


 

Бегущая строка
Часы
Календарь
Полезные сайты
Банеры


Copyright MyCorp © 2019