Среда, 21/03/2018, 09:11
Приветствую Вас Гость | RSS

                             Энергодарская

 ООШ №2

Меню сайта
Регистрация/Вход
Логин:
Пароль:
Наш опрос
Оценка сайта?
Всего ответов: 666
Статистика
Погода

Информация

Главная » Статьи » Школьные мероприятия » флешмоб

Флешмоб

1 грудня  – Міжнародний день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Не менш страшним за СНІД є відношення українського населення до ВІЛ-інфікованих. Наше суспільство не готове сприймати ВІЛ-позитивних людей як рівноправних громадян. Упереджене ставлення до таких людей погіршує їх становище, особливо це стосується дітей: неможливість ходити до дитячих садочків, відвідувати звичайну школу, отримати гарне місце роботи…Хоча інфіковані мають повноцінне право знаходитися в соціумі, така можливість утискається сприйняттям більшої половини населення. Таке ставлення пояснюється браком правдивої та чіткої інформації щодо шляхів поширення інфекції, а також це пов’язано з тим, що кожен, в першу чергу,  боїться за власне життя.

1 грудня 2011 року учні ЕЗОШ №2 разом зі спеціалістами шкільної соціально-психологічної служби організували та представили flash-mob (флешмоб), тим самим підкреслили свою небайдужість до цієї проблеми. Також учні приєдналися до Всеукраїнської акції «Червона стрічка».

У постановці,  учасники flash-mob (флешмобу) проілюстрували ставлення до проблеми ВІЛ-СНІДу очима дітей різного віку.

Висловлюємо  свою подяку учням - учасникам flash-mob (флешмобу): Дємєхіну Данилу, Бабавої Лоліти, Мидловець Анастасії, Кононенко Наталії, Зайцевій Анастасії, Жуковій Анастасії, Гуменюк Катерині, Табалі  Віталіні, Кузьменко Альоні, Табачковській Аліні, Терешонок Таїсії, Христофоровій Діані, Вінницькій Розі-Марії, Гуменні Надії, Балобан Карині.
Фотографії з флешмобу можно знайти тут.
Категория: флешмоб | Добавил: Danxelar (07/12/2011)
Просмотров: 968 | Рейтинг: 0.0/0
Бегущая строка
Часы
Календарь
Полезные сайты
Банеры


Copyright MyCorp © 2018