Четверг, 23/05/2019, 04:42
Приветствую Вас Гость | RSS

                             Энергодарская

 ООШ №2

Меню сайта
Регистрация/Вход
Логин:
Пароль:
Наш опрос
Оценка сайта?
Всего ответов: 684
Статистика
Погода

Міський семінар для керівників ЗНЗ та ПНЗ

          29 січня 2016 року в нашій школі відбувся семінар-практикум для керівників ЗНЗ та ПНЗ, заступників директорів з НВР та ВР з питань управління інформаційними потоками.
          У семінарі-практикумі  взяло  участь  65  осіб, серед  них: директор Науково-методичного центру, методисти НМЦ, спеціалісти відділу шкіл та позашкільних навчальних закладів, секретар управління  освіти  ЕМР,  директори шкіл та позашкільних навчальних закладів, їх заступники з питань організації навчально-виховного процесу, з методичної та виховної роботи.
         У рамках  роботи  семінару  розглядалися методологічні аспекти управління інформаційними потоками  в  навчальному  закладі,  загальне  керівництво  мережевого  обміну  інформацією у роботі шкільної  інформаційної  служби,  віртуальна  вчительська  та  методичний  кабінет  як засіб мережевої комунікації адміністрації та педагогів ЕЗОШ№2.

        На практичній частині семінару було представлено мережеві інформаційні середовища ЕЗОШ №2, створені за допомогою сервісів Google, директором школи Воробйовим Л.М.,  та його заступниками Савіною М.В., Невтирою О.М., Вороною В.А., Дашевською Л.М. 

       Окрім того, учасники семінару мали змогу ще познайомитися з новими онлайн-сервісами. Так рефлексія семінару здійснювалася з використанням cервісу padlet.com (безкінечна дошка), де учасники мали змогу в онлайні дати відповідь на ключове питання семінару «Подолання інформаційного хаосу у школі – міф чи реальність?». Підсумки семінару проводилися з використанням відео конференції сервісу Hangouts.

 

Фотозвіт                                 До матеріалів семінару можна перейти тут

Бегущая строка
Часы
Календарь
Полезные сайты
Банеры


Copyright MyCorp © 2019